Laste elektriauto rent

 

Rendihind:

70 € / päev

Intstruktor:

15 € / tund

Please reload

Lasteautosid saab rentida ainult koos instruktroriga. 

Lapse sõiduajal on kohustuslik lapsevanema järelvalve.

Broneerimiseks kirjutage maarjakeis@gmail.com või helistage 53840058.

 

Järgi tulemiseks tuleb aeg eelneval päeval kokku leppida.

Suurematele üritustele küsige pakkumist!

Rendi

tingimused

Renditingimused

Broneerimine: Broneerimiseks helistage või saatke meil. Lasteautode broneerimine toimub ettemaksu alusel. Muudatuste korral (vihm, tellija poolne annulleerimine vähem kui 7 päeva ette vm) raha tagastamisele ei kuulu.

Turvalisus: Lasteautode tellija võtab endale vastutuse teostada järelvalvet laste turvalisuse üle.

Tingimused: Lapsevanema järelvalve sõiduajal on kohustuslik. Auto purunemisel katab kulud Lasteautode tellija vastavalt tekitatud kahjule. Lasteautosid saab tellida ainult koos instruktoriga. Hind 15 + KM / tund

Piirangud: Lasteautosid ei saa kasutada kui vihma sajab ning vihma korral raha tagastamisele ei kuulu. Autode kandevõime on kuni 25 kg. Kandevõime üle otsustab instruktor iga ürituse puhul eraldi kohapeal. Autosid ei saa kasutada künklikul, pehmel ega ebatasasel pinnasel. Lasteautode sõitmiseks on tarvis min 30 x 30 m asfalt- või muruplatsi (niidetud muruga).

Tühistamine: Tellimuse tühistamisel mõjuvatel põhjustel on võimalik poolte kokkuleppel ning etteteatamisaeg on minimaalselt 7 päeva. Lühema etteteatamise ajaga on tellija kohustatud tasuma täies ulatuses autode tellimise arve.

Tagastamine: Autod peavad tagastamisel olema puhtad ning terved.

+372 53 84 0058