Lasteautode

tutvustus

Kus?

 

Festivalid

Firmaüritused

Sünnipäevad

Laadad

Suvepäevad

Lasteaiapeod

1/4
Mis?

 

Mis on väikese inimese töö? Mängida ja õppida. Pakume lastele õpetlikku tegevust - autosõidu harjutamist elektriautodega, mis on ühteaegu nii tore kui arendav. Rõõmu saavad tunda 1-5 aastased lapsed, kel soov lõbutseda ja õppida autoga sõitmist. 

Meilt on võimalik rentida laste elektrilisi maastureid, et korraldada meeldejäävad firma suvepäevad või lapsele tore sünnipäeva pidu.  Lisaks kohtab meid suurematel suveüritustel, kus seikluslikul autorajal osavust harjutada ja õppida liiklust nagu päris maailmas. Kõiki tublisid sõitjaid tunnustatakse diplomiga!

 

Kes?

 

Lasteautode kontseptsiooni lõid kaks ema, kes soovisid pakkuda oma lastele interaktiivset tegevust, mille käigus saaksid lapsed lõbutseda ning samaaegselt õppida. Emade eesmärk on luua huvitavat tegevust kõige püsimatule vanuserühmale – sest näha naeratavat suud ja säravaid silmi ongi kõige suurem tunnustus lapsevanematele. Lasteautode kasutamine väliüritustel loob mõnusa meeleolu, et nautida suvepidusid täiel rinnal või tuua huvitavat tegevust argipäeva. Lasteautod on fun tegevus igasse päeva, mille peale ütlevad üheskoos jaaa!  meie kõige karmimad kriitikud.

 

+372 53 84 0058